• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MOD ALIMLARI AKTİF!
Exclamation 
Merhaba,

Webmasterler için hazırlanmış bu forumda bizlerle birlikte görev almak isteyen arkadaşları aramızda görmek istiyoruz!

Moderatör başvuları açık, tek yapman gereken aşağıdaki şartları yerine getirdiğini düşünüyorsan bu konu altından başvurunu tamamla!

Başvuru şartları:

• Çevrimiçi süresi yüksek olmak. Mod adaylarının her gün en az iki saatini forum için ayırabilmelidir.
  • Etkili ve düzgün bir Türkçe kullanmak. İnsanlarla konuşurken ve yazı yazarken üsluba ve imla kurallarına dikkat edebilmeli.
  • Doğru karar vermek. Anlaşmazlık ve sorunların karşısında hızlı ve etkili çözümler üretip doğru kararlar verebilmeli.
  • Forum kullanımı iyi bilmek. Neyin nerede olduğuna ve forum işleyişlerine hakim olmalı.
  • Güncel olmak. Güncel olay ve teknolojileri takip ederek foruma ekleyebilmeli.
  • Kendisine verilen görevleri yerine getirebilmeli.
  • Forum üzerinden en az bir veya birden fazla kategoride yetkin bilgi sahibi olmalı

Eğer yukarıdaki şartları yerine getirebileceğine inanıyorsan sende hemen başvurabilirsin. Başvurunda Aşağıdaki şablonu kullanman başvurunun hızlı değerlendirilmesi açısından bize yardımcı olacaktır. Öyleyse vakit kaybetmeye gerek yok!

Ad-Soyad:
İnternet bağlantısı: Evde/İşyerinde/Yok
Çevrimiçi Süresi: Sürekli/Yarı zamanlı/Birkaç saatten az
Bilgi sahibi olduğum kategori:
Kendim hakkımda not:
"Bilge Tonyukuk, ben özüm Tabgaç ilinde kılındım. Türk budun Tabgaçka körür erdi"

"Bilge Tonyukuk, ben kendim Çin ilinde kılındım. Türk ulusu Çin'e uymuş idi" ... Orhun Anıtları, Tonyukuk Bengütaşı, Birinci Taş, Batı yüzü.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi