WM Uzman - Üye Kayıt Sözleşmesi

1-) Bu foruma (WMuzman.com) kayıt olmak ücretsizdir.
1.a-) Aşağıdaki "Kayıt ol" butonuna tıklayarak bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılacaksınız.
1.b-) Bu sözleşme "Forum" ile "Kullanıcı (Forum ile etkileşime geçen gerçek ya da tüzel kişi)" arasındadır.

1.c-) Kullanıcı hesap oluşturarak bu sözleşmeyi okuduğunu, anladığını ve kabul ettiğini, forum kurallarını düzenli olarak takip edip uyacağını, kullanım şartları, gizlilik politikası ve çerezler dahil tüm sözleşmelerimizi, yönetici ve yetkililerin bu sözleşmeleri gerekli gördüğünde değiştirebileceğini ve bu sözleşme güncellemerini takip etmenin kullanıcının birinci sorumluluğu olduğunu teyit eder.

2-) Kullancılardan kaynaklanacak tüm yasal sorumluluklar kullanıcıya aittir.
2.a-) Kullanıcılar Forumda belirli kurallar içerisinde özgürce konu açabilir, mesaj yazabilir ve diğer kullanıcılarla etkileşime geçebilir. Bu etkileşimler sırasında doğabilecek taciz, tehdit gibi sözlü davranışların, telif hakkına sahip ya da uygunsuz, pornografik, etnik ve kutsal değerlere hakaret eden, siyasi ve dini içerikli paylaşımlardan oluşabilecek her türlü yasal sorumluluk kullanıcının kendisine aittir.
2.b-) Bu forum sadece bilgi paylaşmak ve kullanıcıları bir araya getirebilmek amacı ile kurulmuş olup hiç bir şekilde yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
2.c-) Forum yönetici veya yetkilileri uygunsuz bulduğu konu, mesaj ya da profil bilgilerini haber vermeksizin değiştirme ya da silme hakkına sahiptir.

2.d-) Forum üzerinde yönetici, yetkili, hosting ve servis sağlayıcılar dahil hiç kimse kullanıcıların şifrelerini göremez. Bu şifrelerin gizliliği "Gizlilik Politikası" ile koruma altındadır. Kullanıcı hesap oluşturarak bu şifreleri yönetici veya yetkili dahil hiç kimseyle paylaşmayacağını beyan ederek, hesaplarında oluşabilecek güvenlik açıklarının tüm sorumluluğunun kendine ait olduğunu ve hiçbir şekilde yönetici ve yetkililerin sorumlu tutamayacağını, bu durumlarda hesap kurtarma gibi işlemlerde destek vermenin yönetici veya yetkilerinin insiyatifinde olduğunu teyit eder.
2.e-) Yasal durumlarda forum, Gizlilik Politikasını görmezden gelerek kullanıcı bilgilerini polis veya yetkililerle işbirliği yaparak paylaşma hakkını gizli tutar.