WMuzman.com 2018 yılında Alihan Öztürk tarafından kurularak ilk yayın hayatına başlamıştır. Yayınlarının içeriği, genel anlamda Teknoloji olsa da, diğer her türlü konuda da yayın yapmaktadır. Amaçlanan ilk hedef, günlük hayatta yaşanan sorunların tespit edilmesi, sorunun araştırılıp çözülmesi ve yayınlanmasıdır. Yazarlarımız günlük hayatlarında ya da iş hayatlarında yaşadıklar problemlerin çözümlerini durmaksızın arayara bulduklarını buradan paylaşıyorlar. Bu sorun, çalışmayan bir kod mantığı da olabilir, masa nasıl yapılır da olabilir. Herhangi bir konu kısıtlamasının bulunmadığı bu blogda, insanlar daha önce yazılan her türlü konuda bilgi sahibi olabilmektedirler. Eğer burada aradığınız bilgi bulunmuyorsa, iletişim sayfasından iletişime geçerek, ya da uzmanlık alanı olduğunu düşündüğünüz yazarımızla bizzat iletişime geçerek sorunu bize bildirebilirsiniz. Böylelikle bulduğumuz çözümleri hem burada paylaşırken, hem de sizi sonuçlar doğrultusunda bilgilendirebiliriz.

Tek amacımızın doğru bilgiyi daha fazla paylaşabilmek olduğunu unutmayın. Bir bilgi, paylaşılmıyorsa o bilgi yok olacak olan bir bilgidir. O yüzden siz de bildiklerinizi bizimle paylaşın ve sorun yaşayan insanlara yardımcı olun. Eğer yazılarımızda ve paylaştığımız bilgilerde bir yanlışlık fark ettiyseniz bunu hemen düzeltmemiz için bir an önce bize bildirin. Böylece yanlış bilginin yayılmasına engel olabiliriz.

WMuzman.com, asla bir insanın düşüncesine ve fikirlerine bağlı kalmaz. O yüzden sürekli olarak yeni yazar arkadaşlar aramaktayız. Bizimle birlikte düzenli olarak bilgi paylaşımı yapabilecek arkadaşlara her daim yerimiz vardır ve kapımız açıktır. Eğer sen de ekibimizin bir parçası olmak istiyorsan hiç durma! Hemen bizimle iletişime geçerek senden haberdar olmamızı sağla. Böylece sen de bir Uzman Blogu yazarı olabilirsin. Tek yapman gereken, bize hangi kategori(ler)de yazmak istediğini, bir kaç örnek yazınla beraber bildirmek. İşte bu kadar, sen de bir yazarsın!

Alihan Öztürk
Back-End Developer

Merhaba, ben Alihan.

WMuzman.com'un kurucusu ve bir yazarıyım. Aslında uzmanlık alanım php ve web geliştiriciliği. Boş zamanlarımı değerlendirmek için oluşturduğum bu blogda, günlük hayatta karşıma çıkan problemleri araştırıp, bulduğum çözümleri yazıyorum. Böylece benimle aynı sorunu yaşayan insanlara kolaylık olmasını istiyorum. Aynı zamanda WMuzman.com üzerinden PHP ve programlama ders serileri veriyorum. Eğer bir sorun varsa, ve bunu benim çözebileceğimi düşünüyorsanız, bana ulaşmak çok kolay. Lütfen bana ulaşın ve sorun her neyse onu çözelim.

Facebook HesabımTwitter Hesabımİnstagram Hesabım